Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi
Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi

Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi

İstanbul'da eşiyle tartışan bir kadın cinnet getirdi ve mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasını bıçakladı. Ardından balkona çıkan kadın, bağırarak 11. kattan çocuğunu aşağı sarkıttı. Cinnet getiren kadın, komşuları ve polis ekipleri tarafından ikna edilince çocuğu atmaktan vazgeçti. Yaralı adam ise hastaneye kaldırıldı.

Küçükçekmece'de bir kadın, tartıştığı kocasını bıçakladıktan sonra çocuğunu 11'inci kattaki evlerinin balkonundan sarkıtarak aşağı atmakla tehdit etti. Cinnet getiren kadını olay yerine giden polis ekipleri ikna etti.

Olay saat 23.00 sıralarında Atakent Mahallesi 235 Sokak'ta bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, kocası Suat A. ile tartışan Esra A. cinnet getirdi. Mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasını bıçaklayan Esra A. ardından çocuğunu alarak 11'inci katta bulunan evlerinin balkonuna çıktı.

ÇOCUĞU 11. KATTAN SARKITTI

Bağırarak çocuğu balkondan aşağı sarkıtan kadını, toplanan komşuları ikna etmeye çalıştı. Bunun üzerine çocuğu içeri alan Esra A. elindeki bıçakla bağırmaya ve tehditler savurmaya devam etti. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri kadının balkondan atlama ihtimaline karşılık yere branda açtı. Yaralı koca Suat A. sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.