ERKEK CİNAYETLERİ

ERKEK CİNAYETLERİ


öncelikle neden erkek cinayetleri? çünkü hepimiz biliyoruz ki kadınlar tarihsel süreçte edindikleri ve değerlerini buldukları yerlerden çıkarıldılar ve son yüzyılda yapay bir şekilde sosyal hayata sokuldular. bu da toplumsal piyasanın düzenini bozdu, kadınlar overpriced hale geldi. bu yapay enflasyon öyle bir seviyeye geldi ki dünya'daki tüm kadınların değeri dünya'daki diğer tüm varlık ve değerlerin toplam değerinin üzerine çıktı. böylelikle dünya tabiri caizse kadınlar üzerinden dönmeye başladı.

birtakım şahısların gayretleri ve kadınların da iptidai içgüdüleri sebebiyle fırsatları sonuna kadar sömürmeleri neticesinde dünya'nın tüm derdi kadınların sorunlarını çözmek oldu. dünya'da kadınların tırnakları kırılmasın diye harcanan emek ve para, her yıl yüz binlerce erkeği öldüren prostat kanserine tedavi bulmak için harcanmadı. prostat kanseri meme kanserinden daha sık görüldüğü ve daha ölümcül olduğu halde kadınlar sürekli meme kanseri taramasından geçirildi ama erkekler unutuldu.

erkek nesli kendi hatası nedeniyle ezildikçe ezildi ve artan ivmeyle de ezilmeye devam ediyor. tüm bu olanlar yetmezmiş gibi şimdi erkeklerin canı tamamen kıymetsiz hale getirilmeye çalışılıyor. işte erkek cinayetleri günümüzde tamamen görmezden gelinir oldu. oysa ki erkek cinayetleri dünya'nın ve türkiye'nin en büyük sorunlarındandır.

örneğin; 2012 yılında 210 kadın cinayete kurban giderken, tam 959 erkek cinayet sonucu öldürüldü. ülkede kadın ve erkeklerin nüfusu eşit olmasına rağmen erkekler tam 4.5 kat daha fazla öldürüldü.

bunun son bir örneği de gencecik yaşında magandalara kurban giden bir üniversiteli kardeşimiz oldu. ne yazık ki bu olay; kocasını beş erkekle aldatıp yakalanınca da kocasına "sen de erkek misin beni onlar gibi ......" dedikten sonra cinayete kurban giden kadınların cinayeti kadar ses getirmeyecek. yazık...